{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

TOBB Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu Seçim Duyurusu

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları başlamıştır.


Başvurular 3 Temmuz 2023 Pazartesi günü itibariyle https://girisimcilik.tobb.org.tr/ adresinden online olarak başlamış olup, 8 Eylül 2023 Cuma günü saat 17:00’ye kadar devam edecektir..İl Genç Girişimciler Kuruluna üye olabilmek için; 40 yaşından gün almamış, ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya temsilcisi olması gerekmektedir.

Ayrıca, o ilde bulunan üniversite ya da yüksekokulda görev yapan akademisyenler ve girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri ile birlikte toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de kurul üyesi sayısının %20’sini aşmayacak şekilde kurul üyesi olabilmektedir.

İlgili Oda/Borsanın Yönetim Kurulu tarafından onaylanan üyelik başvuruları TOBB Girişimcilik Bilgi Sistemi’ne yüklenecektir. İcra Komitesi seçimleri ise 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00-17:00 saatleri arasında fiziki olarak gerçekleştirilecektir.
https://girisimcilik.tobb.org.tr/  adresinden başvurularınızın yapılmasını rica eder, seçim sürecimizin hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

Önemle Duyurulur.


Benzer Odamızdan Haberler

Koranavirüs Yeni Tedbirleri Hakkında Önemli Duyuru - 17 Kasım 2020
Pazar Kadın Girişimciler Kurulu Olağan Toplantısı Odamızda Gerçekleştirildi
TOBB Başkanı Sn. M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU'ndan Pazar İlçesine Okul Yapma Sözü.
Başkanımızın 29 Ekim Kutlama Mesajı
TOBB ve VISA’dan “Akıllı KOBİ” ile dijitalleşme seferberliği
Başsağlığı ve Vefat Mesajı