{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

TOBB Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu Seçim Duyurusu

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları başlamıştır.


Başvurular 3 Temmuz 2023 Pazartesi günü itibariyle https://girisimcilik.tobb.org.tr/ adresinden online olarak başlamış olup, 8 Eylül 2023 Cuma günü saat 17:00’ye kadar devam edecektir..İl Genç Girişimciler Kuruluna üye olabilmek için; 40 yaşından gün almamış, ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya temsilcisi olması gerekmektedir.

Ayrıca, o ilde bulunan üniversite ya da yüksekokulda görev yapan akademisyenler ve girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri ile birlikte toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de kurul üyesi sayısının %20’sini aşmayacak şekilde kurul üyesi olabilmektedir.

İlgili Oda/Borsanın Yönetim Kurulu tarafından onaylanan üyelik başvuruları TOBB Girişimcilik Bilgi Sistemi’ne yüklenecektir. İcra Komitesi seçimleri ise 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00-17:00 saatleri arasında fiziki olarak gerçekleştirilecektir.
https://girisimcilik.tobb.org.tr/  adresinden başvurularınızın yapılmasını rica eder, seçim sürecimizin hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

Önemle Duyurulur.


Benzer Odamızdan Haberler

Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Hakkında Önemli Duyuru (27-28 Haziran 2020)
Covid-19 Normalleşme Planı Açıklandı
E-Dönüşüm (Efatura , Earşiv, Edefter) Bilgilendirme Toplantısına Davet
Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
Pazar Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Pazar İlçe Kaymakamı Sn.Mustafa Akın'a ziyaret
Rize'deki İş Dünyası ve STK'lardan Barış Pınarı Harekatına Asker Selamlı Destek