{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Pazar Belediye Başkanı Sn Neşet Çakır 'dan Başkan Bayraktutan'a Ziyaret


Esnafların ve sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında olan Pazar Belediye Başkanı Sayın Neşet ÇAKIR, her fırsatta iş insanları ile bir araya gelmeye, talep ve önerilerini bizzat dinlemeye devam ediyor.
14 Mayıs 2024 Salı günü ziyarete gelenler arasında Pazar Belediye Başkanı Sayın Neşet ÇAKIR, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet ŞEN, Belediye Encümenlerinden Sayın Zeynep BİBER, Sayın Hasan TELATAR, Sayın Süleyman TERZİ katılım sağladı.
Pazar Ticaret ve Sanayi Odası tarafında ise Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nevzat BAYRAKTUTAN, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Şengül ÇAKIR, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ekrem BÜYÜK, Meclis Üyelerimizden Sayın Sami KALYONCU ve Sayın Hasan ÇAKMAK hazır bulundu.
Başkanımız Sayın Nevzat BAYRAKTUTAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu cümleleri ifade etti: “Türkiye’de sivil toplum kuruluşları ve belediyeler arasındaki diyaloğu ve iş birliklerini, ortak projeler yoluyla geliştirmeyi amaçlayıp yerel düzeyde kamu-sivil toplum sektörleri arasındaki iş birliğinin artırılması hedeflemekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Pazar Belediyesi Başkanı Sayın Neşet ÇAKIR’ın desteklerinden dolayı kendisine ve ekibine teşekkürlerimi sunar çalışmalarında başarılar dilerim.”


Benzer Odamızdan Haberler

Nefes Kredisi Başvurularında Ciro Kaybı Şartı Kaldırıldı
Covid-19 Gerekçeli Kısa Çalışma Uygulamalarına İlişkin Fazla ve Yersiz Ödemelerin Terkini
Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Ak Parti Pazar Belediye Başkan Aday Adayı Sn. İmdat GÖRMÜŞ Odamızı ziyaret Etti
Türkiye - Kazakistan İş Forumu
Zorunlu Kış Lastiği Uygulaması Başlıyor